Deri Temizleyici - Leather Cleaner 500ml
Deri Temizleyici - Leather Cleaner 500ml

Deri Temizleyici - Leather Cleaner 500ml

Marka : Autoglym
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺115,00(KDV Dahil)
₺20,70 'den başlayan taksitlerle
Autoglym Leather Interior Cleaner aracının deri döşemesini güvenle temizlemek ve yenilemek için özel temizleyici ve koku giderici katkılar içerir. Deriyi yumuşak tutar ve yüzeyinin çatlamasını önleyen temel yağları genel temizleyici ürünler gibi gidermez. Bu sayede deri yüzeyi uzun süre pürüzsüz ve güçlü kalır.

Autoglym Leather Interior Cleaner 'ı uygulamak için tercihen Valet Pro Leather Brush 'ı kullanın. Üzerine deri koruma ürünü olarak Dr. Beasley's Leather Lock, Valet Pro Leather Protector veya Auto Finesse Hide kullanmanız deri koltuklarınızın daha geç kirlenmesini ve daha kolay temizlenmesine olanak sağlayacaktır.

 
KULLANMA TALİMATI: Gerekirse önce süpürün. Renk solmasını karşı deliyi önceden nemli temiz bir bezle test edin. Geçirgen olmayan derilerde kullanmamalıdır. Temizlenecek yüzeye azar azar püskürtün Yüzeyi çok nemlendirmeyin. Temiz yumuşak bir bezle nazikçe ovuşturun. Kirlilik çok fazlaysa yüzeyi nemli bir süngerle hafifçe ovalayın. Biraz bekledikten sonra temiz ve nemli bir bezle durulayın
 
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.