Total One Essential 250ml Primer Seramik Koruma Cilası
Total One Essential 250ml Primer Seramik Koruma Cilası

Total One Essential 250ml Primer Seramik Koruma Cilası

Marka : Tac System
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺363,01(KDV Dahil)
İndirimli : ₺314,61(KDV Dahil)
₺56,63 'den başlayan taksitlerle

Tac System - Total One Essential Primer Seramik Koruma Cilası firmanın geliştirdiği su bazlı primer pasta olarak nitelendirdiği özel bir bağlayıcı formüldür. Seramik korumadan evvel veya boya korumalardan evvel korumanın boya ile bağını sağlayacak bir bağlayıcıdır.

Tac System - Total One Essential Primer Seramik Koruma Cilası tek bir aşamada hare ve hologramları da giderebilir. Tek başına kullanıldığında boyada 1 yıla yakın koruma vaat edecektir. Tac System Quartz Max ile de güçlendirilebilir. Tek aşamalı işlem bitirmek için birebirdir.

Tac System - Total One Essential Primer Seramik Koruma Cilası bir pasta, bir parlatıcı cila, seramik öncesi primer ve dahası hepsi. Formülündeki seramik koruma içeriğiyle en yeni nesil hepsi bir arada pastadır.

 

Tac System - Total One Essential Primer Seramik Koruma Cilası yüksek oranda parlatıcı ve aynı zamanda çizik giderici eşsiz bir formüldedir. Bu formül sonuçları fark edilir biçimde iyileştireceği gibi, polisaj sonrasında yüzeyi IPA veya Tac System Oil Zero ile silme gereksinimi duymayacağınız netlikte sonuca gidecektir. Bu da zamandan kazanmanızı sağlayacaktır.

Tac System - Total One Essential Primer Seramik Koruma Cilası nı kullanmadan evvel yüzeyin soğuk ve temiz olmasına özen gösteriniz. Polisaj makinasıyla uygulandığında yüzeyde 1-2 dakika kadar kalmasına izin verip öyle siliniz.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.